MICHAL JANOVEC

Profesionálny masér so skúsenosťami a tradíciou od roku 2003.

Moje meno je Michal Janovec. V oblasti masérskych a saunárskych služieb podnikám od roku 2003. Kurz športovej masáže som absolvoval a úspešne ukončil pri Ľubošovi a Miroslavovi Masárovcoch v masérskej škole REMAS v Piešťanoch v roku 2003.

Prvé priestory, ktoré som si prenajal sa nachádzali na Mestskej krytej plavárni v Žiline, kde som mal možnosť začať s masírovaním. Neskôr som si prenajal, zrekonštruoval a otvoril príjemnú malú sauničku s názvom OAZIS na ZŠ Martinská na Vlčincoch. Masíroval som aj na Majstrovstvách Rakúska v plávaní – Austria Wien plavecký oddiel.

V roku 2007 som od manželov Petrášovcov dostal ponuku na prenájom priestorov v budove Tennis Point. Myšlienka vytvoriť v Žiline komplex s ponukou služieb v spojení so športoviskom sa mi zapáčila. Priestory boli zariadené nadštandardne. V prvej fáze bola dokončená saunová časť so sprchami, oddychovými miestnosťami a šatňami. Od apríla 2008 je k dispozícii aj relaxačný bazén s protiprúdom a masážnou lavicou s teplotou vody 29 – 32 °C. V priestoroch wellness centra je možnosť zacvičiť si na hrazde, fit lopte, prípadne odreagovať sa pri boxerskom vreci.

Od mája 2008 ponúkame so spoločnosťou NEREUS a klubom baby plávania Mgr. Márie Koňarčíkovej plávanie pre deti od 5 do 36 mesiacov.

Leave a reply

Back to Top